Řízená detoxikace těla

Metoda C.I.C je celostní metoda zabývající se příčinami vzniku fyzických i psychických obtíží typu alergie, ekzémy, bolestmi hlavy, vleklými gynekologickými potížemi, bolestmi kloubů atd. Za příčiny považuje zatížení organismu různými druhy toxinů, které ovlivňují imunitní systém.

Jedinečnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se jedná ve skutečnosti o nastartování přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla.

Podstatou této metody je naučit tělo novým dovednostem, aby se samo dokázalo zbavit všech škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, svých vlastních poškozených buněk a negativních poškozujících emočních programů. Snáze pak odolá negativním vlivům, bude se lépe regenerovat a dostane se do potřebné rovnováhy.

Co jsou toxiny?

Toxiny jsou jakékoliv vlivy narušující rovnováhu našeho organismu. Toxiny rozdělujeme na:

  • infekční neboli mikrobiální toxiny (viry, bakterie, plísně, paraziti….)
  • fyzikální (chemické látky, radioaktivní prvky, těžké kovy a jejich sloučeniny, léky, drogy, průmyslová chemie, potravinářská a zemědělská chemie, bytová chemie…)
  • metabolické (cukr, kasein, gluten, mucin, biogenní soli, toxické látky vzniklé trávením…)
  • psychické (emoce – strach, úzkost, deprese, starost, agrese….)
  • cizorodé bílkoviny ze životního prostředí (pyl, prach, srst zvířat…)

Do těla se dostávají např. stravou a pitím, užíváním drog, kouřením, dýcháním znečištěného ovzduší, z těla matky v období těhotenství, pohlavním stykem, hmyzím bodnutím, parazity, při poranění pokožky.

Emoce mohou blokovat vylučování toxinů z organismu přirozenou cestou.  Je tedy důležité odstranit z tkáně i tyto blokující emoce. Naše emoce určují, jak bude fungovat imunita.

Jak probíhá detoxikace?

Nejdříve společně probereme, co Vás trápí. Následně na základě zjištěných souvislostí indikuji pomocí EAM přístroje Salvia odezvu na toxickou zátěž organismu. Poté navrhnu vhodnou detoxikační kúru s přihlédnutím k Vašim možnostem. Jedna kúra vystačí na 5 – 6 týdnů. Po jejím skončení opět pomocí Salvie zkontroluji efekt detoxikace, Váš aktuální stav a navrhnu další postup.

Nejlepších výsledků dosahuji pomocí Salvie, ale je možné navrhnout kúru i po konzultaci. Je třeba si ale uvědomit, že skutečná příčina obtíží nemusí být vždy na první pohled patrná. Pomocí Salvie je detoxikační kúra přímo „šitá na míru“ a je efektivnější a účinnější.

Další informace

Rozhovor o knize Léčba informací

Kniha Abeceda detoxikace

Úvodní schůzka bez obav

Pojďme se sejít. Buď po chvíli zjistíme, že máme jiný pohled na věci a rozejdeme se v dobrém nebo si budeme rozumět a pustíme se do toho. První čtvrt hodiny vstupní konzultace nabízím zdarma, celá konzultace stojí 400 kč.

Domluva schůzky

Můžete mi poslat zprávu přes formulář a já Vám zavolám nebo mě zastihnete na čísle 739 671 489.

Jak se ke mě dostanete

Najdete mě na adrese: Pobřežní 8, Plzeň, Fischerova vila vedle KD Pekla (Alena Hodaňová) Otevřít mapu

Příběhy klientů

"Když jsem se před několika lety začal zajímat o své zdraví, tak mi kromě úžasně fungujících, tělu i duši prospívajících Zelených potravin,  Vesmír jako bonus nadělil ještě jeden dar. Dar člověka s neuvěřitelnou energií. Člověka, který mě "nakazil" svým nadšením, zápalem, odborností, profesionalitou na straně jedné a klidem, rozvahou, obrovskou empatií, darem věci vysvětlit a zjednodušit tak, aby je dokázal pochopit i laik na straně druhé. Člověka s velmi silným osobním příběhem a neobyčejnou životní moudrostí. Člověka, který dokázal ve svém životě provést úžasné změny, které dnes sdílí a nabízí nám ostatním. Člověka, který nás dokáže motivovat a posouvat na naší cestě životem. Pokud Vás, stejně jako mě, lékařská bezradnost, neochota či arogance dovedla k myšlence vzít zodpovědnost za své zdraví a svůj život do vlastních rukou, tak už víte u koho začít. Věřte mi, že tu nejste náhodou. To Vesmír vám připravil jednu z mnoha životních příležitostí. Doporučuji Vám z celého srdce, se po Vaší nové cestě vydat tak, jako jsem to udělal před lety já. Děkuji za všechno Alenko a děkuji, že jsi."

Jirka Krátký, podnikatel

"Detoxikace organismu mi pomohla s problémy ledvin, močovým měchýřem, mykózami, angínami, kožními problémy... Všechny tyto potíže byly běžnými lékaři „vyřešeny“ a označeny jako chronické bez nalezení příčiny a opakovaně řešeny antibiotiky, antimykotiky... Rozhodla jsem se proto podpořit své zdraví jinou cestou. Po zkušenostech s detoxikačními preparáty jsem si potvrdila, že chodit k běžnému lékaři není moje cesta a že chemické léky nejsou trvale nápomocné, ba naopak. Postupně jsem se zbavila svých zdravotních potíží a mohu říci, že již nepotřebuji podporu běžných lékařů. Pokud jste zdraví i tak doporučuji na pročištění a prevenci, především kvůli funkčnosti preparátů a lidskému přístupu."

Eliška Samiecová, projektový inženýr kvality

"S paní Alenou mám jen ty nejlepší zkušenosti, neboť na prvním místě je vždy klient, jeho zdraví, změny, pocity...Vše dokáže ochotně vysvětlit, na každý dotaz odpoví vždy podrobně a srozumitelně. Paní Alena je podle mého názoru v této problematice zdravého stylu a detoxikační medicíny odborník na správném místě, s velkým zájmem o prospěch a zdraví klienta. A proto ji mohu jen doporučit."
Petr Haramule, vedoucí provozu prodeje zánovních aut

"Alenu hodnotím především jako člověka. Při sezení s ní jsem neměl pocit, že se bavím s terapeutem, ale jako s „kamarádem“. O daném problému přemýšlí a chce ho poznat do hloubky, což je nejlepší řešené. Protože pouze tehdy, když známe pravou příčinu problému, je možné s ním bojovat. O jejích radách, názorech a myšlenkách jsem dlouho přemýšlel a dost často jsem jí zpětně dal za pravdu. Dlouho jsem myslel, že se o svých starostech a problémech nechci nikomu svěřovat ale jsem rád, že jsem to nakonec udělal. Přineslo mi to spoustu příjemných chvil!"

Kamil, stavbyvedoucí